Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři, lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizujeme biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

pracovník v sociálních službách

Jakou máme představu o Vás

  • Máte pozitivní a empatický vztah ke starým lidem, jste komunikativní, psychicky odolní
  • Trestní bezúhonnost
  • Splňujete kvalifikační požadavky dle §116, písm. a) zákona č.108/2006 Sb.,
  • o sociálních službách
  • Osobnostní vlastnosti - samostatnost, flexibilita, empatie, trpělivost

Náplň práce

  • Budete pracovat s lidmi s poruchami paměti
  • ve věku nad 50 let
  • Budete zajišťovat přímou obslužnou péči o klienty střediska
  • Výkon práce na základě pracovní smlouvy, pracovní úvazek 1,0 (37,5 hod./týden)
  • Práce v nepřetržitém provozu formou 11,5 hod. směn (denní, noční, víkendy, svátky)

Nabízíme

  • Pracovní místo na HPP od 1. 11. 2020
  • Práce v nově zrekonstruovaném prostředí v zařízení rodinného typu
  • Zázemí stabilní zavedené organizace
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Mzda: 20.300 Kč + 600 Kč (zvláštní příplatek) + příplatky za směnnost + osobní ohodnocení (po zkušební době)

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu paní Veronice Sasynové na e-mail do 4. 10. 2020. Do předmětu e-mailu prosím uveďte „Výběrové řízení - SILOE“. Na základě posouzení zaslaných dokumentů, budou vybraní zájemci pozváni k výběrovému řízení, které se uskuteční ve čtvrtek 8. 10. 2020.

Společnost
Slezská diakonie
Adresa
Rolnická 55/360, Ostrava – Nová Ves
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 20 900 – 24 300 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace