Spravujeme široké portfolio investic do realit, zemědělské půdy a strojírenství. Zaměřujeme se také na klíčová odvětví 21. století – informační technologie, biotechnologie, produkci zdravých potravin, výrobu energie z obnovitelných zdrojů anebo oblast Life Sciences. Naše Nadace RSJ se zaměřuje na oblast vzdělávání a zdravý bio-psycho-sociální vývoj dětí a dlouhodobou podporu vybraných neziskových organizací a projektů.
RSJ Investments je součástí finanční skupiny RSJ. Patří do ní mj. RSJ Securities, jenž již přes 15 let patří ke světové špičce mezi algoritmickými obchodníky na největších derivátových burzách v Evropě a USA.
Více se dozvíte na www.rsj.com

Investiční analytik

Do týmu zkušených analytiků hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á si převezme jedno z portfolií v oblasti nemovitosti a dokáže ho zastřešit z hlediska finančních analýz a podpory pro vyhodnocování investičních příležitostí. Někoho, kdo umí navrhnout komplexní řešení a chce se podílet na projektech, které mají smysl.

Jako investiční analytik/čka budete mít na starosti přípravu komplexních cash flow modelů a vyhodnocování investičních příležitostí. Budete připravovat modely ocenění a investičních memorand pro management fondu. Vaším úkolem bude také interní due diligence pro jednotlivé projekty. Rozhodování o investiční příležitosti není nikdy snadné a je třeba zvážit mnoho aspektů, oceníme proto Vaši podporu a poradenství při hodnocení projektů v portfoliu z investičního pohledu. Budete spolupracovat s ostatními členy týmu, s managementem, ale bude potřeba umět pracovat také samostatně.

Co očekáváme od ideálního kandidáta?

Pro dostatečný vhled do problematiky byste měli mít dokončené vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru,mít za sebou alespoň 2 roky pracovních zkušeností v oblasti finančního modelování (PE/VC, transakčního poradenství, projektového financování nebo poradenství z oblasti real estate) a silné analytické schopnosti. Nezbytná bude určitě nadstandardní znalost excelu (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, makra). Jelikož přicházíme do kontaktu se zahraničními partnery, bez komunikativní angličtiny se na této pozici neobejdete. Pokud se vyznáte v oceňovacích přístupech a metodách a máte velmi dobré analytické uvažování, jste tím pravým/tou pravou, koho hledáme.

Co nabízíme?

- Různorodé projekty a možnost naučit se mnoho nového

- Samostatnou a zajímavou práci a volnou ruku v uspořádání pracovního dne

- Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova

- Nejsme korporát a máme plochou organizační strukturu

- Moderní kanceláře s veškerým zázemím v centru Prahy v budově Florentina se spoustou restaurací a sportovišť v okolí

- Širokou škálu benefitů, které si můžete ušít na míru (samozřejmostí jsou stravenky, po jednom odpracovaném roce 5 týdnů dovolené, flexipasy, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, mobilní telefon, notebook, firemní tarif a mnoho dalšího)

- Podpoříme Vás v dalším vzdělávání formou jazykových kurzů, školení nebo odborné literatury

Pokud Vás zaujala naše nabídka, pošlete nám životopis! Rádi se s Vámi potkáme.


Informace o pozici

Společnost
RSJ Investments investiční společnost a.s.
Adresa
Na Florenci 2116/15, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Rozpočtář/kalkulant, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel