Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Montážní dělník - Prostějov

Co vás čeká

  • obsluha a seřizování strojů a robotů na lisování, ohýbání a zušlechťování kovů
  • manipulace s materiálem (vkládání do stroje, vyjmutí hotového výrobku)
  • montáž a kompletace výrobků
  • zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů pomocí měřidel
  • práce je ve směnném provozu (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • manuální zručnost, technické zaměření
  • praxe ve výrobě výhodou
  • dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve směnném provozu

Co vám můžeme nabídnout

  • nástup od 23 000,- Kč + příplatky za práci za přesčas 25%, příplatek za práci v noci 14,- Kč/hod., příplatek za odpolední směnu 7,- Kč/hod., příplatky za práci o víkendu 50%, odměna za pracovní pohotovost 10%, příplatek ve svátek 100%
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • příspěvek na ubytování (při větší vzdálenosti bydliště)

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Prostějov
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Work Service Czech s.r.o., Lucie Machotková
Křenová 60, 602 00 Brno, Česká republika
+420 602 385 151
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.