Společnost FERROTHERM s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Od založení jsou její aktivity zaměřeny na oblast průmyslové automatizace, především na výrobu jednoúčelových strojů a montážních linek. Zároveň společnost FERROTHERM s.r.o. je výhradním zástupcem šroubovací a utahovací techniky APEX TOOLS pro ČR.

Programátor Simatic (35.000,- junior až 70.000,- senior)

Co vás čeká

do našeho rostoucího technického týmu hledáme nového kolegu na pozici programátor průmyslových ŘS/PLC (Siemens Simatic) pro automatizační projekty, převážně pro automotive. Rádi dáme příležitost i méně zkušeným technikům či absolventům, kterým dáme prostor zdokonalovat se po boku zkušenějších kolegů z týmu.

Požadujeme
min. SŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
nebo zkušenosti s programováním PLC (Siemens S7/TIA)

Řidičský průkaz B

Dobré organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost při řešení pracovních úkolů a časovou flexibilitu

Nabízíme
Příjemné pracovní prostředí - prostředí ryze české firmy rodinného charakteru

Možnost dalšího vzdělávání
Po zapracování možnost služebního vozidla i k soukromému použití

Flexibilní začátek a konec pracovní doby/individuální rozvržení pracovní doby + možnost studijního volna v rámci standardní pracovní doby

Příspěvek na stravování ve formě stravenek

Mobilní telefon a počítač i k soukromému použití

Forma spolupráce – hlavní pracovní poměr

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Možnosti osobního rozvoje, vzdělávací kurzy a školení

Bonusy/prémie (proplacené přesčasy)

Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Příspěvek na vzdělání

Firemní akce

Odpovídají finanční ohodnocení (35.000,- junior až 70.000,- senior)
Místo pracoviště: Mladá Boleslav
Nástup možný ihned.

Náplň práce
Tvorba SW pro automatizační a výrobní zařízení, programování PLC,
začleňování nových technologií do montážních linek (automobilový průmysl),
kontrola funkcí ŘS, asistence při náběhu výroby a servisní dozor.

Společnost
FERROTHERM s.r.o.
Adresa
Havlíčkova 624/48, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektroinženýr, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.