KPŽ Automotive je výrobní společnost, zabývající se výrobou plastových dílců pro světlomety, najdete u nás zejména technologie vstřikování plastů a pokovení. Naše společnost se neustále rozvíjí a modernizuje a proto hledáme nové kolegy.

Projektový manažer

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem
  • Zpracování poptávek a požadavků zákazníka
  • Práce v týmu
  • Kontrola termínů
  • Dohled nad dílčími úkoly projektu

Požadujeme:

  • Aktivní znalost anglického jazyka-komunikace se zákazníkem
  • Min. střední nebo vysoká škola – obor ekonomický/strojírenský
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Organizační schopnosti
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Praxe v oblasti automotive je jen výhodou, rádi vás zaučíme

Co našim zaměstnancům nabízíme:

  • 13. mzda
  • náborový příspěvek 5000 Kč
  • příspěvek na dopravu až 1500 Kč /měsíc
  • příspěvek na zdraví 500 Kč /měsíc
  • odměnu za doporučení zaměstnance 3000 Kč
  • bonus za odpracované roky a životní jubilea
  • možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
  • obědy za zvýhodněnou cenu 33 Kč na ranní směně, za ostatní směny stravenky
  • 25 dní dovolené
  • práce v čistém prostředí a ve fajn kolektivu
  • další benefity (volné vstupenky na bazén, firemní akce, pohodlný firemní oděv a obuv atd.)

Společnost
KPŽ Automotive a.s.
Adresa
Tyršova 707, Žirovnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

KPŽ Automotive a.s., Kamila Strachotová
725 963 498