Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů pro karosérie, díly umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie a další části karosérie.
Společnost EDSCHA Kamenice má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a 700 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu, přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vlastní vývoj procesů, vedení projektů, nákup a rozvoj dodavatelů, kvalita a výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými jsme začali spolupráci v roce 2013. Součástí portfolia zákazníků jsou ale i speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od Avtovaz pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se postupně rozjíždí v ruském závodě v Togliatti.

Seřizovač

Co vás čeká

Práce v třísměnném provozu. Vedení malého kolektivu spolupracovníků. Seřizování strojů. Spolupráce s technologií a projekty.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Střední škola nebo vyučení ve strojírenských oborech.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavá práce v automobilovém průmyslu. Benefity a nadstandartní příplatky. Možnost realizace při zlepšování postupů.


Informace o pozici

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Obráběč kovů, Strojní zámečník, Nástrojař, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o., Jana Wardová
724 424 140