Fruitisimo je síť ovocných barů. Prodáváme zdravé produkty lidem s aktivním přístupem k životu. Za 17 let jsme stihli otevřít již 80 prodejen ve 3 zemích a máme bohaté zkušenosti s franchisingem.

Vedoucí provozovny Fruitisimo Kladno

Chceš každý den odstartovat zdravě s porcí vitamínů po ruce? Fruitisimo hledá na své pobočky usměvavé, iniciativní a pozitivně naladěné kolegy a kolegyně, kteří mají tu správnou „šťávu“. Získáš u nás velké zaměstnanecké výhody: slevu na sortiment Fruitisimo, umíme ti zařídit i Multisportku a pokud budeš chtít, každý měsíc si u nás můžeš zahrát o spoustu různých cen.

Jaká je pracovní náplň?

obsluha zákazníků v přátelské atmosféře
řízení a motivace vlastního týmu zaměstnanců na svěřené provozovně
plánování a organizace směn, objednávky zboží
reporting regionálnímu manažerovi
kontrola kvality
Jaké jsou předpoklady pro tuto práci?

pozitivní, usměvavý a komunikativní přístup
týmový duch
schopnost přijímat nové výzvy a úkoly
organizační schopnosti
loajalita a zodpovědnost
zájem o zdravý životní styl
Co ti můžeme nabídnout?

práci na HPP
přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
kvalitní zaškolení, podpora a rozvoj Tvých dovedností
zajímavé fixní platové ohodnocení a motivační složku mzdy
zaměstnanecké benefity
kariérní růst (máš-li ambice k dalšímu růstu a osobnímu rozvoji, pak jsou u nás dveře otevřené! Průběžně rozšiřujeme tým či otevíráme nové pozice na centrále společnosti v rámci ČR i Evropy)
Přidej se k nám, buď u toho! Staň se součástí úspěšné, rostoucí společnosti! Máme vášeň pro vše ovocné, řídíme se heslem LIVE WHAT YOU LOVE a práce je pro nás hrou!

Společnost
Fruitisimo
Adresa
Petra Bezruče 3388, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fruitisimo, JIří Palma