Významná společnost se zahraniční účastí působící již řadu let na českém trhu v oblasti recyklace druhotných surovin.

Obchodní zástupce - Hradec Králové

Náplň práce:

Jako obchodní zástupce budete pečovat o stávající zákazníky z řad dodavatelů nejen kovového odpadu a výrobních firem, ale také navazovat vztahy s novými klienty. Budete součástí týmu, který zajišťuje důležitý materiál pro provoz firmy. Díky partnerstvím naší firmy budete součástí toku materiálu v mnoha odvětví průmyslu a nestane se Vám, že by se Vaše práce stala rutinou.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- obchodního ducha a organizační schopnosti

- ochotu cestovat v rámci přiděleného regionu

- ŘP skupina B - aktivní řidič

- aktivní a nadšený přístup k řešení svěřených úkolů

- schopnost spolupráce v týmu a zároveň schopnost samostatné práce

- chuť učit se nové věci

- podílení se na tvorbě strategie regionu v oblasti nákupu

Nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci

- motivující finanční ohodnocení + zajímavý bonusový systém

- služební automobil i pro soukromé využití

- zkušenosti z mnoha oborů

- skvělá příležitost osobního a profesionálního rozvoje

- možnost kariérního růstu

- 5 týdnů dovolená

- příspěvek na penzijní připojištění

- dotované obědy/stravenková karta

- příspěvek na dětskou rekreaci

- atd.

Společnost
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
Adresa
Vážní 857, Hradec Králové – Slezské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o., Ing. Linda Schumpeter, Personální ředitelka
00420 606 790 093