Mezinárodní společnost s vedením ve Švýcarsku a 50 pobočkami po celém světě hledá do svého týmu kolegu na pozici Finanční / mzdová účetní.

Činnost společnosti:
Speciální stavební práce v mostním a pozemním stavitelství, tj. především dodatečné předpínání betonových konstrukcí, závěsy mostů a konstrukcí, manipulace s těžkými břemeny, technologie postupného výsuvu mostů, realizace opěrných stěn technologií vyztužené zeminy, zemní kotvy apod. jako subdodavatel velkých stavebních firem v oblasti (info na http://www.vsl.cz příp. na http://www.vsl.com ). Společnost VSL CZ podniká na českém trhu a ve střední a východní Evropě. Pobočky má na Slovensku a v Norsku.

Finanční / mzdová účetní

Základní požadavky na kandidáta:

  • Vzdělání VŠ (ekonomika), příp. SŠ s odpovídající praxí
  • Komplexní přehled a znalost účetní problematiky, znalost a zkušenost s CAS, IFRS, SK výhodou
  • Znalost pracovněprávní a mzdové legislativy výhodou
  • Znalost české daňové legislativy, výhodou přehled o mezinárodních daňových regulacích
  • Velmi dobrá znalost AJ (denní komunikace s obchodními partnery a s norskou právní/účetní kanceláří), výhodou znalost FJ
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Schopnost týmové spolupráce a ochota učit se nové věci
  • Loajalita, samostatnost, spolehlivost, zájem o práci

Pracovní náplň:

  • Účtování o všech účetních případech firmy a jejích poboček
  • Zpracování podkladů pro daňové přiznání
  • Sestavení roční účetní závěrky včetně přílohy
  • Příprava podkladů pro měsíční závěrky, inventarizace účtů
  • Zpracování kompletní agendy mezd (není podmínkou)
  • Zajišťování platebního styku
  • Zástupce pro komunikace se státními institucemi
  • Příprava podkladů a účast na auditu
  • Aktivní spolupráce s finančním manažerem
  • Spolupráce s daňovými poradci
  • Práce v systému Pohoda / (Pamica), Equanta, Magnitude, MS Office

Praxe:

  • Min. 5 let, výhodou praxe ze stavebnictví

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na dovolenou a penzijní připojištění, mobil, laptop)
  • Vzdělávací kurzy
  • Prostředí malé firmy s přátelskou atmosférou

Pracovní poměr: HPP

Nástup: Září 2020 nebo dle dohody

Plat: 50-60.000 CZK (dohodou dle kvalit, referencí a potenciálu kandidáta)

Společnost
VSL SYSTÉMY /CZ/, s.r.o.
Adresa
V násypu 339/5, Praha – Hlubočepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Mzdová účetní, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel