Zabýváme se prodejem a servisem zemědělské, komunální a silniční techniky. Naším účelem je být partnerem zákazníkům při výběru optimální zemědělské, komunální a silniční techniky, tak aby dosáhli vysoké a kvalitní produkce s minimalizací nákladů a svou servisní péčí jim zajistit efektivní a dlouhodobou provozuschopnost. Svou činnost realizujeme z 9 poboček na území Čech, můžeme tak nabídnout práci v příjemných malých rodinných kolektivech, ale se zázemím stabilní české společnosti s téměř 30letou tradicí.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK

Hledáme PŘIJÍMACÍHO TECHNIKA s technickými znalostmi pro naši pobočku v Milovicích:

Budeš v denním styku se zákazníky, se kterými budeš řešit jejich potřeby jako jsou preventivní servisy a technické údržby, příjmy strojů do opravy, řešení zapůjčení strojů, zajišťování náhradních dílů k opravám a následné evidence servisních zakázek v interním systému.

Proč k nám?

Prestižní technika nejen JCB a HORSCH s technickou podporou a specialisty.

Podpora se zázemím 9 poboček na území Čech.

Distribuční a logistické centrum PEKASS pro náhradní díly sídlí přímo v místě pobočky v Milovicích.

Jsme výhradními zástupci veškerého našeho sortimentu, technické příručky a manuály jsou tedy samozřejmostí, možnost školit se i přímo u výrobce.

Ve volném čase máme připraveno mnoho benefitů od těch provozních, jako je zapůjčení dopravních prostředků, využití provozních prostor, nákupu za režijní ceny až po ty volnočasové jako je podpora sportovních aktivit, dovolená navíc, příspěvek na stravování a mnoho dalších.


Informace o pozici

Společnost
PEKASS a.s.
Adresa
Armádní 625, Milovice – Mladá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Pracovník front office, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PEKASS a.s., Mirko Drkal