Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

JAVA Developer

Koho hledáme?

Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů IT služeb v Evropě, hledáme posilu do menšího týmu, který pracuje na mezinárodních projektech pro Evropskou kosmickou agenturu (ESA).

ESA je mezinárodní organizace, která má za cíl zajišťovat a podporovat spolupráci mezi členskými státy Evropy (včetně ČR) v oblasti kosmického výzkumu a technologií pro výlučně mírové účely a vývoj jejich kosmických aplikací s úmyslem jejich využití pro vědecké účely a pro funkční systémy kosmických aplikací, headquarter Paříž, Francie, http://www.czechspaceportal.cz/2-sekce/evropska-kosmicka-agentura/

Co Vás čeká?

  • Budete se podílet na prestižních projektech v oboru kosmických technologií
  • Spolupráce s desítkami firem napříč Evropou na velkých projektech a systémech
  • Údržba a rozvoj stávajících aplikací pro řídící systémy družic, nahrazování stávajících systémů a především vývoj nové generace systémů pro řídící systémy družic Evropské kosmické agentury (ESA)
  • Práce na aplikacích pozemní podpory
  • Úkoly zahrnují analýzu, odhad, návrh, vývoj, testování a profilování aplikací v Javě
  • Běžné / staré verze aplikací byly vyvinuty v C ++, nová verze se vyvíjí v Javě
  • Většina práce se provádí pod Linuxem
  • Služební cesty do zahraniční, cca 2-4x ročně

Co za zkušenosti a dovednosti se Vám budou hodit?

  • Vysokoškolské vzdělání (IT nebo jiné technické obory)
  • Skvělá znalost Java
  • Zkušenosti s Linux
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost MS Office
  • Schopnost a ochota učit se
  • Komunikační dovednosti
  • Organizační dovednosti, schopnost pracovat samostatně

Co bude pro Vás výhodou?

  • Praktické zkušenosti s Eclipse IDE / OSGi, Karaf / Maven
  • Znalost C ++

Co Vám nabízíme?

  • Práci na prestižních mezinárodních projektech pro Evropskou kosmickou agenturu
  • Dlouhodobou spolupráci (cca min 2-3 roky a více)
  • 6 týdnů dovolené, 3 dny sick days
  • Flexibilní pracovní dobu, home office
  • Cafeteria, stravenky
  • Důchodové pojištění, speciální tarify mobilních telefonů pro rodinné příslušníky atd.
  • Místo alokace: Praha 4 - Pankrác, poblíž metra

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Vlaďka Huzlíková