Personální oddělení společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem hledá pro svou partnerskou společnost Epispol, a.s. vhodného uchazeče na pozici:

CHEMIK - obsluha automatizovaného řídícího systému DCS

Pracovní náplň:

•Provádí obsluhu automatizovaného řídicího systému DCS provozu
•Provádí zásahy do výrobního procesu dle technologických parametrů, odstavování zařízení při Revizích a opravách a jeho zpětné uvedení do provozu
•Provádí kontrolu výrobního zařízení a jeho drobné opravy
•Provádí kontrolu měřící, signalizační a regulační techniky
•Zajišťuje příjem surovin, pomocných materiálů, expedici výrobků a manipulaci s odpady
•Zajišťuje odběr vzorků pro analytickou kontrolu kvality surovin i produktů
•Vede provozně – operativní dokumentaci
•Odpovídá za bezpečné nakládání s chemickými látkami a odpady
•Rozhoduje o řešení mimořádných, nestandardních a havarijních situací
•Práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme:

•USO s maturitou v chemickém či strojním oboru
•Dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
•Počítačovou znalost (Word, Excel)
•Časovou flexibilitu
•Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

•5 týdnů dovolené
•Firemní zvýhodněné stravování
•Příspěvek na penzijní připojištění po roce trvání pracovního poměru
•Náborový příspěvek dle pravidel společnosti
•Zaměstnanecké SIM karty pro rodinné příslušníky po 6 měsících trvání pracovního poměru
•Závodní rekreace
•Pracoviště v blízkosti MHD a vlakového nádraží
•Další benefity a informace na www.spolchemie.cz/kariera

Ostatní sdělení:

•Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
•Zkušební doba 3 měsíce

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 23 000 – 25 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Chemik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.