Hledáme nového kolegu na pozici: Team leader (vedoucí směny)

Vaše pracovní náplň:

  • řízení podřízených zaměstnanců ve skladu
  • rozdělování úkolů a kontrola jejich plnění
  • kontrola, přebalování a kompletace automobilových komponentů

Naše požadavky:

  • praxe na obdobné pozici v oblasti automotive alespoň 1 rok
  • organizační schopnosti, spolehlivost
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • mzdu odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • stravenky 65Kč/den

Společnost
L&Y Vision Trading Company s.r.o.
Adresa
Beskydská 1488, Frýdek-Místek – Místek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl, Mistr, Kontrolor, Specialista logistiky, Vedoucí/manažer skladu, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

L&Y Vision Trading Company s.r.o., Michaela Maráková
558 431 735