Jsme EFIN, spol. s r. o., zakladatel a provozovatel věrnostních programů v ČR a SR.
Na trhu jsme 25 let a v současné době plánujeme další rozvoj.

Nyní hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici SENIOR MARKETING MANAŽER/KA

Co byste měli mít a umět:

  • zkušenosti z marketingu 3 a více let
  • samostatnost, organizační schopnosti, orientace na výsledek
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • pozitivní přístup a pokročilou práci s IT

Co Vás čeká:

  • seniorní marketing

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • základní odměna + bonusy
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce s fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na sphere.cz

Velice děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností. Pokud Vás nebudeme informovat do 14 dnů, do dalšího kola výběrového řízení jsme se rozhodli pozvat kandidáty, jejichž profil více odpovídal našim požadavkům na hledanou pozici.

Společnost
EFIN spol. s r.o.
Adresa
K hájovně 753/9, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EFIN spol. s r.o., Michaela Chalupová