Jsme přední designérskou společností v oboru retail in-store designu a vybavení značkových prodejen s vlastním designem, vývojem a výrobou.

Manažer výroby a plánování

Pro řízení výrobních procesů zakázkové výroby, plánování a organizaci výrobních zdrojů, koordinaci a úkolování spolupracovníků hledáme pracovitého a odpovědného člověka s manažerskou zkušeností řízení výroby.

Hlavním předpokladem není zkušenost v našem oboru, ale dovednost a chuť organizovat a plánovat výrobní zdroje v čase a úkole, operativně rozhodovat, rozvíjet a motivovat tým spolupracovníků, stejně jako smysluplně tvořit a produkovat kvalitní a pěknou práci za účasti osobní vynikající pracovní morálky.

Nezbytnými vlastnostmi vhodného kandidáta je komplexní, strategické i technické myšlení, zkušenosti s řízením výkonu lidí, stejně jako organizační schopnosti, týmová spolupráce, důslednost, kreativita, schopnost zvládat zátěžové situace, pozitivní přístup a vysoké pracovní nasazení.

Hlavní činnosti:

- řízení projektů a výrobního procesu
- koordinace výrobních kapacit
- zajištění provozuschopnosti
- sestavování plánu výroby
- úzká spolupráce s obchodně-projektovým odd, nákupním odd a technologií
- analýza efektivity výroby a provozu
- technologický rozvoj
- hodnocení výrobních a finančních plánů výroby
- účast na vývoji nových produktů
- kontrola dodržování norem a předpisů
- školení a motivace zaměstnanců
- aplikace moderních metod
- návrh nápravných zařízení.

Předpokladem každého zájemce je tedy výše uvedené, stejně jako praxe a znalost standardních požadavků dnešní doby: znalost práce PC, řidičský průkaz atd.

Kvalitním kandidátům jsme připraveni nabídnout zajímavou pracovní a profesní příležitost, zajímavý plat (po prokázání schopností a dovedností až 60.000 Kč), práci v atraktivním oboru a v přátelském týmu, který jde za stejným cílem.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se velmi podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá o náplni společnosti lepší přehled. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit.


Informace o pozici

Společnost
UNiBON spol. s r.o.
Adresa
Slaný
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 59 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Plánovač výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel