MADETĚ je už přes sto deset let. Ve skutečnosti však ještě mnohem více. Pokud byste se totiž chtěli dopátrat úplných počátků mlékárenství v Jihočeském kraji, na jejichž tradici navazujeme, došli byste až do roku 1838. Pravá Madeta se ale zrodila až kolem roku 1902 v Táboře. Tehdy ještě jako MLÉKAŘSKÉ DRUŽSTVO TÁBORSKÉ. A byla to právě počáteční písmena tohoto názvu, z nichž vznikla nezapomenutelná značka MADETA.

V průběhu let se měnila podle toho, jak se měnil svět kolem ní. Naštěstí převažovaly spíše změny k lepšímu. Dnes je proto silnější než kdy dříve a stále stejně proslulá nejmodernějšími technologiemi a kvalitou výrobků.

Pokud se k nám chcete přidat a podílet se tak na dalším prodlužování této tradice, máte příležitost, aktuálně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici:

Programátor a správce systémů

Co vás čeká:

Jedná se o pozici v rámci IT oddělení generálního ředitelství s pracovištěm v Českých Budějovicích. Pracovní náplní je zejména vývoj, úprava, správa ERP systému QAD a vývoj navazujícího webového prostředí.

Co u kandidátů/tek hledáme a oceňujeme:

  • SŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na informační technologie,
  • znalost linuxového prostředí výhodou,
  • zkušenosti s programováním v Javascriptu (výhoda jQuery),
  • zkušenosti a znalost relačních databází,
  • samostatnost, spolehlivost a ochotu stále se vzdělávat,
  • hodit se vám bude také řidičský průkaz skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout:

  • zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí,
  • zajímavou a smysluplnou práci s prostorem k samostatnosti v rozhodování,
  • možnost pracovat na různorodých projektech,
  • příjemné pracovní prostředí a férový přístup,
  • možnost profesního růstu,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na penzijní spoření u smluv na dobu neurčitou,
  • příspěvek do cafeterie,
  • další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, možnost nákupu výrobků Madety za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify apod.).

Adresa pracoviště: Rudolfovská 246/83, České Budějovice

Kontakt:

Blanka Hommerová, personalistka

Tel.: 389 136 255

Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a průvodní/motivační dopis prostřednictvím formuláře pod tímto inzerátem. V případě zájmu o bližší informace nás prosím kontaktujte na uvedeném telefonním čísle.

Společnost
MADETA a. s.
Adresa
Rudolfovská tř. 246/83, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Specialista ERP, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel