Pro našeho klienta významnou českou projekční kancelář v centru Prahy hledá vhodné uchazeče/čky.

Požadujeme: SŠ/VŠ – obor pozemní stavby, zkušenost a praxi v oboru výhodou, dobrou znalost práce s PC MS Office, znalost AutoCad, zkušenost s projekční činností a kreslením v AutoCad, vztah k projektování, technické znalosti, samostatnost, spolehlivost, dobré vystupování a komunikativnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci, ŘP sk B, bydliště Praha a okolí.

Vaším hlavním úkolem bude: práce v projekčním týmu, samostatná projekční činnost a příprava projektové dokumentace se zaměřením na velké pozemní stavby (nákupní centra, multifunkční haly apod.), práce na všech stupních projektové dokumentace (příprava studií, dokumentací pro územní řízení, stavební povolení apod.), práce v terénu, úzká spolupráce s HIP a statikem, práce s programem AutoCad.

Nabízíme: samostatnou perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti, prostor pro seberealizaci, práci na zajímavých projektech, technické vybavení, zaměstnanecké výhody a bonusy, odborná školení, dobré platové ohodnocení, nástup ihned. R.č.: 202007


Informace o pozici

Společnost
ADVANCE HR,s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura