Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pracovník v sociálních službách - DPP

Diakonie ČCE - středisko BETLÉM hledá pracovníky přímé obslužné péče na dlouhodobou výpomoc do nově vybudovaného Domova Betlém v Kloboukách u Brna.

Popis pracovní pozice:

Hledáme pracovníky sociálních služeb na DPP do nového Domova Betlém v Kloboukách u Brna, kde žijí idé s těžkým tělesným postižením ve dvou malých domácnostech. Pomáháme jim žít běžný život – dopomáháme při hygieně, podávání stravy, ale také při aktivním trávení volného času (vycházky, výlety). Pracovní doba je rozvržena do denních a nočních směn v nepřetržitém pracovním provozu (tj. včetně sobot, nedělí a svátků). Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • minimálně řádně ukončené základní vzdělání
  • trestní a občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost (manipulace s lidmi s omezenou pohyblivostí, práce v noci, vyšší míra emocionální zátěže)
  • respekt ke křesťanským hodnotám
  • psychickou odolnost
  • pozitivní vztah k lidem s handicapem.

Výhodou je odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (tj. absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v soc. službách, případně střední odborné vzdělání v sociální nebo zdravotnické oblasti), předchozí praxe v oboru, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • dobré pracovní podmínky – výborné zázemí v nově vybudovaném objektu
  • vstřícný přístup k zaměstnancům
  • příspěvek na stravování.

Odměna: 110 Kč/hod. hrubého.

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Šrahůlková, vedoucí Domova Betlém, 739 244 837.

Adresa
Brněnská 944/21, Klobouky u Brna
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.