V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám!

Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 200 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový mega sklad v Praze u Divoké Šárky a stovky aut, které denně rozvezou spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

InternÍ Školitel/ka

Krátký popis pozice
Odpovědnost za vedení školení, za dohled a podporu nových ale i stávajících zaměstnanců. Neustálé dohlížení na dodržování správných procesů v rámci průchodu objednávky skladem. Úzce komunikuje se svým vedoucím ohledně průběhu zaškolování. Je nápomocný při tvorbě a zavádění nových procesů do skladu.

Detailní popis pozice
• Tvou hlavní zodpovědností bude zácvik nových zaměstnanců
• Budeš pomáhat při vytváření školicích materiálů a metodik – budeš navrhovat zlepšení a inovace
• Budeš se podílet na tvorbě nových procesů – případná opatření pro zaměstnance s nedostatečnými výsledky
• Vyhodnocuješ každý trénink a navrhuješ případná individuální zlepšení
• Zajišťuješ dodržování všech interních pravidel na skladě

Požadujeme
• Předchozí zkušenosti se vzděláváním a rozvojem
• Pokud máš však plnou hlavu nápadů a správný přístup, nepotřebujeme roky zkušeností
• Proaktivní přístup a kreativitu – schopnost poradit si v každé situaci
• Měl bys mít schopnost pojmout velké množství podnětů a situací, které na skladě probíhají a neztrácet u toho koncentraci
• Umíš uživatelsky ovládat MS Office
• Máš znalosti Anglického jazyka na komunikativní úrovni, plusem ti může být ještě znalost Ruštiny / Ukrajinštiny

Nabízíme
• To, co u nás uděláš, hned uvidíš – změny se projeví téměř ihned a tvoje práce tak opravdu má smysl.
• Nejsme korporace, svou snahou a nápady přímo ovlivňuješ další vývoj projektu.
• Férové mzdové ohodnocení založené na tom, kolik toho umíš, a jak dobře odvádíš svou práci.
• Máme pěkné benefity - Multisport kartu, systém vzájemného poděkování a ocenění navázaný na kafeterii benefitů, ovoce a káva zdarma, 5 dní volna navíc
• Jsme skvělá parta lidí, kteří tě rádi přivítají mezi sebou.
• Nastoupit můžeš ihned.

A vůbec, pojďme si o tom popovídat osobně! Pošli nám svůj životopis a domluvíme se!

Společnost
rohlik.cz
Adresa
U tabulky 3091, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá) nebo Ukrajinština (Mírně pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

rohlik.cz, Tereza Velká