Pro výrobní linku nové generace komponent do solárních měničů Gen24, hledáme vhodného kandidáta na klíčovou pozici "Seřizovač / Garant procesu" .

Pro doplnění velmi dobře fungujícího týmu hledáme odpovědného kandidáta s týmovým duchem, kterému nechybí technické myšlení, schopnost pochopit a následně seřídit stroje, které jsou svou konstrukcí a funkcí nejen výjimečné, ale dokonce jediné na světě. Náplní Vaší práce bude udržovat stabilní stroje a výrobní procesy. Budete se podílet na inovacích a zlepšení.

Vedoucí týmu ve výrobě

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

/ řízení a koordinace pracovních týmů v elektrotechnické výrobě

/ zajištění řádného průběhu výroby ve svěřeném výrobním úseku

/ trvalé sledování a hodnocení produktivity a kvality práce zaměstnanců

/ plánování výrobních zdrojů a kapacit

/ účast na operativních setkáních s vedoucím příslušného úseku výroby

/ zajištění funkčnosti strojů a koordinace oprav ve spolupráci s údržbou výroby

/ spolupráce při zavádění nových produktů a optimalizaci výrobních procesů

/ zajištění čištění pracovišť a řádného nakládání s odpady

VÁŠ PROFIL:

/ vzdělání v technickém oboru výhodou

/ předchozí zkušenost s vedením lidí

/ schopnost řídit a motivovat zaměstnance, schopnost řešit konflikty, empatie

/ znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Outlook)

/ schopnost komunikace v němčině

/ flexibilita a ochota učit se novým věcem

NAŠE NABÍDKA:

/ perspektivní zaměstnání u prosperující zahraniční společnosti

/ mzda zohledňující předchozí zkušenosti

/ proškolení v oblasti interních procesů

/ pružná pracovní doba v jednosměnném provozu, 5 týdnů dovolené

/ příspěvek na penzijní připojištění, 13. mzda a další zaměstnanecké benefity

/ možnost dalšího odborného a profesního rozvoje

Společnost
FRONIUS Česká republika s.r.o.
Adresa
Tovární 170, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Elektrikář, Elektrotechnik, Výrobní ředitel/manažer, Mistr, Vedoucí výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

FRONIUS Česká republika s.r.o., Marcela a Šárka
607 301 905, 380 705 116