Do našeho architektonického ateliéru Masák & Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici:  Specialista inženýringu

Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Jádrem projekční činnosti jsou památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské/střední vzdělání s právním nebo stavebním zaměřením (zkušenost s prací v právním prostředí velkou výhodou)
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • týmová spolupráce
  • praxe v oboru výhodou

Náplň práce:

  • inženýrská činnost v oblasti získávání územních a stavebních povolení a s tím souvisejících koordinovaných stanovisek, vyjádření a posudků dotčených orgánů, správců dopravní a technické infrastruktury a dalších účastníků řízení
  • týmová práce v kooperaci se zkušenými kolegy

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
  • neomezenou dovolenou
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního růstu
  • práci v příjemném prostředí v centru Prahy
  • nástup ihned
  • možnost dlouhodobé spolupráce

V případě zájmu zašlete své CV

Společnost
Masák & Partner, s.r.o.
Adresa
Gogolova 228/8, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel