ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť našich společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává přes 49 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti, pracoviště či dokonce mobilní zařízení. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW.
Závod ITW Pronovia v Řepově se zabývá výrobou plastových ofukovačů a odvětrávacích mřížek pro automobilový průmysl.

Manažer nástrojárny

Jste tahoun, který rád dává věci do pohybu? Je Vám „proti srsti“ vidět, že se dílo nedaří a cítíte, že s tím musíte něco udělat? Víte, že máte dobrý organizační talent, dokážete motivovat široký tým, dokážete rozpoznat, kdo maká a kdo o tom jen mluví? Svůj vlastní úspěch měříte pomocí čísel a dokážete vysvětlit, proč chcete dělat právě tuto pozici? Chápete, jak to v automotive chodí a tedy jak dodat věcem ve fabrice ten správný smysl? Opravdu si to myslíte? :-) Tak nám přijďte ukázat, že to ve Vás je. Těšíme se!

Pokud uspějete, tak dostanete důvěru ředitele výrobního závodu a do své zodpovědnosti výsledek týmu naší údržby. To vše ve firmě dodávající výrobky do prestižních automobilek jako je BMW, Audi a řadu dalších v rámci celého světa.

Účel pozice:

Vede a motivuje celý tým nástrojárny. Je zodpovědný za nástroje, které vedou k zajištění požadované kapacity výroby a její kvality při dosažení optimálních nákladů. Má na starosti zajištění bezproblémové kontinuity výroby s pomocí údržby. Zabývá se technologií, správou a optimalizací z hlediska úspor nákladů (materiál, čas strojů, náklady lidské práce apod.) pro zajištění požadované kvality výstupu.

Jak budeme společně váš úspěch sledovat?

Prostoje výroby z důvodu nástroje, náklady nástrojárny

Činnosti/Náplň práce:

To byste měl vědět Vy.. :-)

Co byste měl splňovat?

Musí Vám dávat smysl otázky nahoře.

Duchem svěží, s jasnou životní vizí.

Kouč a učitel svých podřízených.

Měl byste umět velmi dobře prezentovat výsledky svého týmu, a to i v anglickém jazyce.

Zkušenosti z oblasti konstrukce forem a vedení týmu nástrojárny.

Co nabízíme?

Jasné cíle a participaci na jejich utváření.

Fair play jednání.

Volnost při budování a vedení týmu tak, abyste cíle plnil.

Společnost
ITW PRONOVIA, s.r.o.
Adresa
Řepov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Nástrojař, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o., Jana Lišková