Chcete pracovat v moderní a inovativní společnosti v perspektivní oblasti IT? Máte či chcete získat zkušenosti s prací v prostředí velkých zákazníků? Chcete se aktivně vzdělávat a certifikovat v oboru IT? Přidejte se do rostoucího týmu společnosti, která působí v oboru informačních technologií již téměř 30 let.

Hledáme kolegu na pozici

Technického konzultanta pro Microsoft System Center

který bude zabezpečovat technickou a vědomostní podporu projektů v oblasti automatizace správy, desktopového i serverového prostředí, který je schopný se samostatně rozhodovat při návrhu složitějších řešení a v rámci své specializace bude aktivně spolupracovat s ostatními kolegy při vývoji a implementaci firemních řešení.

V čem bude spočívat Vaše pracovní náplň:

  • návrh a implementace řešení dle požadavků zákazníka
  • tvorba projektové dokumentace, udržování popisu procesů
  • spolupráce na vývoji a implementaci firemních řešení
  • spolupráce s podpůrnými technickými týmy
  • pomoc při tvorbě cenových nabídek, podpora Sales Teamu
  • komunikace a konzultace se zákazníky
  • řešení incidentů, implementace změn

Většina práce je vykonávána v sídle společnosti exe, a.s. (dle preference uchazeče v Praze nebo Brně). V případě potřeby jsou činnosti vykonávané v sídle zákazníka, po dohodě se zaměstnavatelem je možná i práce z domu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • 3 roky praxe
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
  • Administrace Windows serverů - expert
  • Řidičský průkaz B

Jakého parťáka do týmu hledáme:

  • musí mít zkušenosti s automatizací správy IT prostředí pomocí nástrojů platformy MS System Center, zejména SCCM – vytváření SW balíčků, task sekvencí a reportů, návrhu procesů pro řízení, kumulativních aktualizací desktopových a serverových produktů platformy MS
  • nesmí mu chybět dobrá nálada, technické a hlavně pozitivní kolektivní myšlení
  • musí být ochotný pracovat (podporujeme dlouhodobou spolupráci a vývoj kariéry)

Co vám můžeme nabídnout

  • práce v přátelské atmosféře pro moderní a inovativní společnost na trhu
  • flexibilní pracovní čas
  • možnost zapojit se do různorodých projektů
  • prostor pro vzdělávaní a profesionální růst, odborná školení, semináře
  • firemní benefity

Společnost exe, a. s. již od roku 1990 poskytuje služby a řešení v oblasti informačních technologií zákazníkům ve střední Evropě. Zabývá se vývojem software, projektováním a implementací informačních systémů, digitální transformací a digitalizací procesů, outsourcingovou podporou infrastruktury či lokalizací. Globální akční rádius pracovním aktivitám exe dodávají překladatelské a lokalizační služby, které poskytuje významným společnostem z celého světa. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 17100:2015, Microsoft Gold Certified Partner a mnoha dalších. Mezi strategické partnery exe, a. s. patří společnosti Microsoft, Hewlett-Packard, IBM, Lenovo či ESET.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svoje CV, případně motivační dopis.

Předem děkujeme a těšíme se na možnou spolupráci!

Společnost
exe, a.s., odštěpný závod
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

exe, a.s., odštěpný závod, Petra Hriňová Hlavatá