Jsme personálně poradenská společnost, pozice, které inzerujeme, hledáme pro naše klienty, společnosti české i nadnárodní, od velkých korporací po menší zastoupení i start-upy. Pokud se přesně v této konkrétní pozici nenajdete, neváhejte se na nás obrátit, zda nemáme pozici jinou, kterou tu neinzerujeme. Děkujeme.

MANAŽER MARKETINGU

Pro našeho klienta, českou (ale rozvinutou) obchodní společnost s technickými produkty pro odborníky (B2B) hledáme vhodného kandidáta / ku na výše uvedenou pozici. Ideální jsou zkušenosti z české společnosti, a/nebo zkušenosti s technickým produktem pro odborníky (B2B)

V kostce tedy hlavní činnosti:

 • Zodpovědnost za marketing společnosti včetně digitálního. Bohužel zkušenosti pouze z digitálního marketingu nejsou vhodné.
 • Příprava a koordinace marketingových strategií, marketingového mixu....de fakto není třeba psát více, jde o zodpovednost za marketing firmy jako celek. Firma funguje jako VO a jedná se o technické katalogové produkty, který má cílové klienty odborníky z řad firem (od malých IČ po středně velké s.r.o.). Distribuce se děje přes B2B portál a dále prostřednictvím poboček, prostřednictvím obchodníků v terénu, kteří navštěvují zákazníky v terénu - je snaha dostat zákazníky na B2B portál. Rozšíření na B2C svět v budoucnu. Rozšíření produktových řad. Klienti chodí také na pobočky, na pobočkách se jim dostává odborného produktového poradenství (klienti sami jsou odborníky na produkt).
 • Úzce spolupracuje s obchodním oddělením a s odd. nákupu, zákaznickým servisem a sítí poboček po republice - provázané strategie a na jednotlivých marketingových kampaních spolupracují ruku v ruce.
 • Podřízeni jsou 4 lidé, firma se nebrání rozšíření týmu, změny náplně práce jednotlivých specialistů (grafik; projektový manažer pro větší akce; specialsita pro pravidelné promoakce menšího rozsahu; dodavatelská data a jejich analýza)
 • Sledování konkurence atd.

Nutné dovednosti pro uvedenou práci:

 • Hledaný manažer / ka by měl/a být člověk s komunikačními a argumentačními schopnostmi, zvyklý na úzké partnerství s nákupem i s obchodem, se zkušenosti s marketingem s podobnými cílovými klienty a s technickým produktem. Ideálně z české firmy, nebo z české pobočky, kde se marketing "peče" na místě. Co nelze příliš využít - pokud je stanovování marketingových strategií ordinováno z HQ v cizině. Firma by ráda marketinového manažera, ale nebrání se člověku z business developmentu - hlavně nutno vědět, na co cílová skupina slyší a umět to marketingově uchopit
 • Vzdělání VŠ ideálně v oboru management, ekonomika, technické vzdělání, samozřejmě odpovídající praxe v uvedeném oboru.
 • Podstatné je pro firmu i sledování trendů v marketingu a schopnost přicházet s realizovatelnými nápady (marketing musí přinést spokojenost klientů, rozšíření portfolia klientů, musí se promítnout do zisku).
 • Ideální kandidát / ka by měl přicházet i s kreativními nápady, zároveň umět rozdělit prácimezi tým dle schopností lidí a logiky věci.
 • Hledáme samostatnou osobnost, která povede tým (zkušenosti s vedením týmu nutné), dokáže efektivně pracovat napříč firmou.
 • Znalost angličtiny není podmínkou a bohužel ji příliš nevyužijete (vyjma vlastního vzdělávání a využití informací z ciziny).

Firma nabídne odpovídající ohodnocení, samostatnou a zodpovědnou pozici. Co je podstatné - marketingovou strategii nedostáváte nalinkovanou ze zahraničí. Pokud potřebujete informace pro rozhodování, najdete je ve vedlejších dveřích. Spol. má české vlastníky.

K dispozici je automobil a očekává se i cestování po pobočkách po republice.

Pokud Vás pozice zaujala a hlavně také - pokud splňujete podmínky - poprosím o zaslání strukturovaného životopisu na adresu chlumska et sevenreasons.cz (nebo použijte tlačítka odpovědět, dojde na tu samou adresu). Děkuji.


Informace o pozici

Společnost
Seven Reasons s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura