Co vás čeká:

Rozvoj a realizace obchodních příležitostí doma i v zahraničí. Monitoring trhu.Aktivní obchodní činnost v oblasti konferencí, workshopů, eventů a pod. Péče o stávající klienty, aktivní vyhledávání a akvizice nových klientů na trhu.Společná koordinace postupu v obchodním tímu.

Od zaměstnance sa očekává aktívní profiremně orientovaný přístup, schopnost dobře snášet stres a chuť dosahovat výsledky. Zkušenosti s B2B prodejem jsou nutným předpokladem.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2), Případně Německý jazyk ( B1)

Co vám můžeme nabídnout:

- Práce v dynamicky se rozvíjejícím kolektivu, možnost kariérního růstu, finanční benefity na základě dosažených výsledků, možnost účasti na mezinárodních konferencích v zahraničí.

- Přátelská atmosféra

- Společnost není korporát

- Česko - Slovenská společnost s tuzemským vedením, kapitálem a rozhodováním

- Otevřená oboustranná komunikace s vedením společnosti na pravidelné bázi

- Přístup vždy k nejnovějším technologiím z oblasti IT

- Možnost neustálého vzdělávání

- Zrýchlený kariérní postup oproti korporacím na trhu

- Finanční benefity na základě dosažených výsledků

- Možnost účasti na mezinárodních konferencích v zahraničí

Společnost
Cassovia Code s.r.o.
Adresa
Národní 135/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 1 300 – 2 600 EUR / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Analytik prodeje, IT konzultant, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Cassovia Code s.r.o., Miloš Ferjo
+421 918 757 936