AUDITOR je auditorskou a daňově poradenskou společností s mezinárodním zaměřením. Od roku 1991 nabízí služby v oblasti auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví a personální agendy, vedení finančního účetnictví a podnikového poradenství.

Prostřednictvím přidružených kanceláří na Slovensku a v Rakousku poskytuje kompletní poradenství v zemích střední Evropy. Členství v celosvětové síti UHY International, která sdružuje nezávislé poradenské společnosti z více než 80 zemí světa, umožňuje efektivně řešit globální poradenské aspekty.

Co nabízíme:

• Pracovní uplatnění v prosperující společnosti s úspěšným postavením na trhu

• Možnost profesního růstu a seberealizace

• Zajímavou a samostatnou práci na projektech pro české i zahraniční klienty

• Dlouhodobou a stabilní spolupráci, přátelské pracovní prostředí

• Motivující finanční ohodnocení

• Aktivní využití cizích jazyků (AJ/NJ)

• Pružnou pracovní dobu, příležitostně možnost práce z domova

Náplň práce:

• Samostatná auditorská činnost u klientů

• Komunikace finálních výstupů auditů

• Práce na auditech, konsolidacích, přeměnách, účetním poradenství

• Ověřování koncernových závěrek dle různých GAAP

• Odpovědnost za vedení auditního týmu

Hledáme uchazeče, který:

• má zkušenosti v auditu alespoň 3 roky, auditorské oprávnění výhodou

• chce se dále učit a rozvíjet

• nebojí se převzít odpovědnost

• má dobré znalosti anglického jazyka, německý jazyk je velkou výhodou

• je aktivním řidičem, je ochotný cestovat

Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Pokud chcete, abychom Vás zařadili do naší databáze kandidátů, přiložte i svůj souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů ve smyslu GDPR a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla min. 1 rok).

Těšíme se na Vaši reakci.

Společnost
AUDITOR Controlling, s.r.o.
Adresa
Haštalská 1072/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel