Pro firmu poskytující právní služby hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Recepční.

Pracovní náplň:

  • organizace činnosti recepce
  • vyřizování telefonátů, vítání návštěv
  • zajišťování kancelářských potřeb a občerstvení
  • archivace
  • rezervace zasedacích místností
  • doplňování materiálů v kopírkách, tiskárnách
  • běžné práce pro kancelář (kopírování, skenování apod.)

Požadavky:

  • SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy (VŠ výhodou)
  • zkušenost v oblasti administrativy vítána
  • znalost MS Word, Outlook, Excel
  • schopnost udržovat efektivní pracovní vztahy s nadřízenými
  • dobré komunikační vlastnosti; dobré organizační schopnosti a přátelské chování; příjemná a reprezentativní osobnost
  • schopnost určovat priority při velké zátěži; přizpůsobivost; ochota učit se a pomáhat kdekoliv je potřebné

Nabízíme:

  • možnost zaměstnání i pro absolventy
  • zázemí stabilní společnosti s tradicí na trhu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • atraktivní pracovní prostředí
  • pracoviště v centru Prahy (Praha 2)
  • nástup ihned

Společnost
CLMZ Insolvence v.o.s.
Adresa
Trojanova 342/18, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

CLMZ Insolvence v.o.s., HR Department