Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Skladník - Praha - i bez praxe #8OARo

Pracovní náplň:

Jste fyzicky zdatný/á a máte chuť pracovat?
Hledáme šikovného kolegu na pozici skladníka do prodejny/skladu s nábytkem. Nepotřebujeme žádnou praxi, vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:
- Zabezpečovat příjem, zaskladnění a výdej zboží
- Udržovat pořádek a čistotu ve skladu

Místo výkonu práce: Praha - Čestlice (bezproblémová doprava z Opatova)

Nabízíme:

-Dobré mzdové ohodnocení + bonusy
-Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
-Důkladné proškolení
-Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
-Praxi v rostoucí nadnárodní společnosti
- Možnost kariérního růstu

Požadujeme:

- Fyzickou zdatnost
- Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů
- Pracovitost, Spolehlivost, Flexibilitu

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Dělník, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lenka Míčková
730 188 159