ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Koordinátor (agentura práce)

V rámci SIMIX Group hledáme vhodné uchazeče pro pracovní pozici Koordinátor (agentura práce).

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Odpovědnost za zabezpečení plynulého chodu svěřeného provozu.

Koordinace výkonu práce zaměstnanců v souladu s požadavky klienta a zejména dle pokynů manažera zakázky.

Průběžný kontakt a včasné sdílení pracovních informací s ostatními koordinátory.

Kontrola a správná evidence docházky a práce zaměstnanců na své směně (trvalý přehled o zaměstnancích).

Zajišťování náhrady za nepřítomné zaměstnance, zjišťování požadavků na počty zaměstnanců na směně.

Zpracování plánu rozmístění zaměstnanců.

Průběžné hodnocení pracovní morálky zaměstnanců.

Řešení požadavků zaměstnanců, denní komunikace se všemi zaměstnanci na směně, zjišťování problémů a žádostí, podle potřeby okamžité řešení.

Na základě pokynů manažera zakázky provádění školení uchazečů o zaměstnání v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO) a ochrany životního prostředí (OŽP) a dále zabezpečování realizace testu manuální zručnosti pro nové uchazeče.

Předávání podkladů pro zpracování mezd.

Účast na firemních poradách, denní příprava stručných reportů.

POŽADUJEME

Zkušenost práce s lidmi, nejlépe ze skladového nebo výrobního provozu (agentura práce výhodou).

Aktivní znalost češtiny (slovenštiny) a angličtiny nebo češtiny (slovenštiny) a ruštiny (ukrajinštiny).

Znalost dalších jazyků výhodou, ne podmínkou.

Alespoň základní znalost práce s PC.

Organizační dovednosti, zodpovědnost, samostatné rozhodování, kreativní myšlení, vysoká časová flexibilita a mobilita.

Ochota učit se.

Odolnost vůči stresu, schopnost zvládat náročné situace, schopnost přicházet s vlastním řešením mimořádných situací.

ŘP. sk. B – aktivní řidič.

NABÍZÍME

Nadstandardní finanční ohodnocení.

Práce v profesionálním týmu.

Možnost kariérního růstu.

Možnost ubytování.

Služební vozidlo, notebook a telefon.

Nástup: ihned / dohodou.

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Praze.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Ubytování/příspěvek na ubytování, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Služby, Výroba a průmysl, Dispečer, Tlumočník/překladatel, Mistr, Plánovač výroby, Disponent, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Personální agentura