Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Samostatný obchodník #vpDuM

Pracovní náplň:

Pro úspěšnou a dynamickou společnost, která se specializuje na realizaci komplexních staveb od studie až po kolaudaci, hledáme zkušeného Obchodníka tělem i duší, který se nebojí výzev a má chuť zvyšovat své znalosti.

Náplň práce:
- Akvizice- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Udržování a budování vztahů s významnými developery
- Kompletní zastřešení obchodní činnosti společnosti – příprava cenových nabídek a smluv
- Budování povědomí společnosti
- Aktivní účast na projektech od A-Z, týmová práce

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a bonusy
- Flexibilní pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- Multisport karta
- Možnost práce na pracovní smlouvu či jako OSVČ dle Vaší volby

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
- Zkušenosti na pozici obchodníka v prodeji služeb výhodou
- Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Profesionální vystupování
- Spolehlivost – jednání s významnými developery jménem společnosti
- Zájem o práci především v terénu a ne v kanceláři
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- ŘP. sk B – aktivní řidič

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531