Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Obchodník - Hunter - až 70 000Kč/m #fSTfR

Pracovní náplň:

Máte proaktivní přístup, obchodního ducha a jste orientovaný na výsledky? Do obchodního týmu pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou velkoplošné reklamy a POS materiálů hledáme zkušeného a prozákaznícky orientovaného Obchodníka, který bude aktivně oslovovat a získávat zákazníky prioritně ze segmentu FMCG a Retail.
Náplň práce:
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky
- Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
- Obchodní činnost spojená se zakázkovou výrobou – individuální přístup ke každé zakázce
- Komunikace s výrobou a zadávání základních parametrů zakázek

Nabízíme:

- Zajímavé finanční ohodnocení – fixní plat a pohyblivá složka v závislosti na
podaném výkonu
- Moderní pracovní prostředí
- Stabilní zázemí ve firmě patřící ke špičce v oboru
- Různorodou práci a prostor pro kreativní řešení

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalosti trhu FMCG, RETAIL výhodou
- Chuť a ochotu zvyšovat své znalosti a výkon
- Velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Analytické uvažování – schopnost vymyslet řešení na míru pro zákazníka
- Znalost AJ
- Pozitivní postoj k technologiím a materiálům používaným v polygrafii
- ŘP. sk B – aktivní řidič

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Alexandra Hulíková
+420 778 766 531
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.