Pro Nemocnici Na Homolce hledáme vhodné kandidáty/-ky na pozici:

Farmaceutický/á asistent/ka pro nemocniční lékárnu

  • Plný úvazek
  • Jednosměnný provoz
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň práce:

  • Fyzický i elektronický příjem léků, léčivých přípravků, doplňků stravy; ověřování FMD
    kódů léků
  • Výdej volně prodejných léků, doplňků a kosmetiky
  • Prodej a výdej zdravotnických potřeb na poukazy, jejich příjem a ukládání
  • Příprava magistraliter přípravků v galenické laboratoři
  • Práce v nemocničním oddělení – příprava HVLP dle elektronických žádanek na jednotlivá
    oddělení nemocnice

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (obor farmaceutický/á laborant/ka) nebo VOŠ (obor farmaceutický/á asistent/ka)
  • Praxe v lékárně výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Schopnost pracovat samostatně, příjemné vystupování
  • Spolehlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • Práci v akreditovaném, moderním a prosperujícím zdravotnickém zařízení
  • Motivující platové ohodnocení
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • Možnost dalšího vzdělávání, interní i externí školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné placené zdravotní volno (sick day)
  • Osobní konto zaměstnance (příspěvky na kulturu, sport, relaxaci)
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • Relaxační centrum (bazén, sauna, posilovna)
  • Karta MultiSport
  • Možnost ubytování ve vlastní ubytovně pro mimopražské zaměstnance
  • Školka pro děti zaměstnanců v blízkosti areálu nemocnice
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Kurzy angličtiny na pracovišti
  • Slevy na kulturní akce

Nástup: Dle dohody

Oddělení: Lékárna Nemocnice Na Homolce

Společnost
Nemocnice Na Homolce
Adresa
Roentgenova 37/2, Praha – Motol
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Státní a veřejná správa, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NEMOCNICE NA HOMOLCE, Mgr. Zuzana Pavlíčková
257 272 306