Personální agentura
e-mail: personalniagentura@powercz.cz

VŠEOBECNÁ/VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ - Brno

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxi na podobné pozici min. 5 let
- znalost legislativy v oblasti účetnictví, daní
- uživatelské znalosti MS Office

Nabízíme

- stabilní uplatnění v dynamicky se rozvíjející české společnosti
- zajímavou, různorodou a samostatnou práci
- kolektiv zkušených pracovníků
- odpovídající platové ohodnocení

Náplň práce

- kompletní zpracování podvojného účetnictví
- daňová přiznání
- závěrkové práce

Společnost
POWER BA s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura POWER BA s.r.o.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.