Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Vedoucí nízkoprahového zařízení pro děti a mládež

Co vás čeká

Hledáte práci, která rozhodně není jednotvárná? Práci, ve které můžete přijímat výzvy a máte příležitost ovlivnit život dětí a mládeže? Ano? Pak hledáme právě vás! Nabízíme práci s velkým prostorem pro kreativitu, v přátelském kolektivu, s možností odborného i osobnostního růstu. V nízkoprahovém klubu budete mít na starosti sociální práci s dětmi a mládeží, přípravu aktivit a činností, budete zajišťovat celkové odborné směřování klubu. Součástí Vaší práce bude vedení a metodická podpora malého týmu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme kvalifikované sociálního pracovníka (VOŠ/VŠ sociálního či podobného zaměření stanoveného v zákoně o sociálních službách). Od vedoucí/ho nízkoprahu očekáváme, že to bude týmový hráč s organizačními a řídícím schopnosti, bude flexibilní, samostatný a bude umět dobře řešit konflikty a problémy. I proto musí mít výborné komunikační schopnosti, pozitivní myšlení a schopnost zvládat stres. Vedoucí vede dokumentaci a zpracovává různé materiály na PC, proto musí dobře ovládat Word, Excel, PowerPoint a zvládat práci na internetu.

Nezbytnou podmínkou je čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz sk. B.

Výhodou bude, pokud budete umět

... angličtinu nebo němčinu na komunikační úrovni.

Co vám můžeme nabídnout

- velmi pestrou, smysluplnou, nestereotypní práci, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj

- velkou míru samostatnosti, možnost rozhodovat o směřování sociální práce a celé služby

- nástupní mzda od 31.000,- (dle kvalifikace a praxe)

- 5 týdnů dovolené

- pracovní smlouva na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

- možnost seberealizace, osobnostního i profesního růstu, supervizí a možnost zahraničních stáží

- příspěvek na obědy a na masáže

- věrnostní odměny

- zázemí stabilní a kvalitní neziskové organizace

Adresa
Poschla 988, Vsetín
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 31 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.