Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Pečovatel/pečovatelka

Co vás čeká

Nabízíme smysluplnou a užitečnou práci, při které budete pomáhat druhým. Náplní práce pečovatele/pečovatelky je pomáhat seniorům v Domově pro seniory Vyhlídka nebo Domově Jabloňová, aby se jim v Domově dobře a kvalitně žilo. Pečovatel/ka zajišťuje péči o seniory: při stravování, oblékání, osobní hygieně a dalších úkonech péče. Podporuje seniory při jednoduchých denních aktivitách, doprovází seniory na procházky a jiné aktivity jak v zařízení, tak i mimo něj. Pečovatel/ka také pomáhá s úkoly, které souvisí se zajištěním chodu domova pro seniory, jako je manipulace s jídlem, nádobím, prádlem apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zájemce o tuto práci by měl mít hlavně chuť tuto práci dělat, měl by mít vstřícný přístup k lidem, být pečlivý, spolehlivý, trpělivý a ochotný. Pokud bude mít kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách, je to skvělé. Pokud ne, má možnost si ho během práce (do 1,5 roku) doplnit. Dále požadujeme čistý trestní rejstřík.

Výhodou bude, pokud budete umět

Oceníme, když budete mít praxi v oboru či jakoukoli jinou zkušenost v oblasti práce se seniory. Výhodou bude řidičský průkaz skupiny B a jakékoli absolvované kurzy z oblasti péče o seniory.

Co vám můžeme nabídnout

Každý den bude zažívat pocit smysluplnosti a užitečnosti Vaší práce. Nabízíme příspěvky na masáže a obědy, 5 týdnů dovolené. Pracovníci u nás oceňují přátelskou atmosféru a dobré vztahy na pracovišti. Také si cení moderního, ale zároveň domáckého prostředí - Domovy Jabloňová i Vyhlídka prošly celkovou rekonstrukcí a nabízí velmi pěkné pracovní zázemí a vybavení.

Nabízíme nástupní mzdu od 19.000,- Kč (s ohledem na kvalifikaci a délku praxe v oboru může být nástupní mzda navýšena).

Smlouva může být prodloužena na dobu neurčitou.


Informace o pozici

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Strmá 26, Vsetín
Strmá 34, Vsetín
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 19 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872