Scott & Weber je největší poskytovatel nabízející pronájem flexibilního pracovní prostředí a coworkingu, provozující 8 pražských kancelářských center. Současný trend flexibilního pracovního prostředí nabízí spoustu řešení, od coworking pro jednotlivce a začínající strat-upy, servisované plně vybavené kanceláře pro menší firmy až po privátní kancelářská řešení na klíč pro velké korporace se stovkami zaměstnanců. Díky naší více než desetileté zkušenosti s nabídkou propracovaných inovativních řešení kanceláří a pracovišť, doprovozených atraktivním designem a nadstandardní péčí o naši komunitu, je Scott & Weber dobrou volbou pro naše klienty i zaměstnance.

Community Associate

Informace o společnosti:

Scott & Weber, expandující společnost poskytující služby v oblasti pronájmu servisovaných kanceláří a coworkingu, hledá do svého týmu dva nové kolegy na pozici "Community Associate". Tato osoba je prvním bodem kontaktu klienta s firmou, svým chováním a jednáním buduje a udržuje pozitivní vztah k zákazníkovi. Hlavní odpovědností je administrativní podpora chodu centra a zajištění spokojenosti klientů.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • vynikající znalost českého jazyka
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, komunikativnost
  • pečlivost, spolehlivost
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci v atraktivní prostředí moderního office centra
  • vstřícné jednání
  • mladý a přátelský kolektiv
  • odpovídající ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • sick days
  • Multisport

Náplň práce:

  • intenzivní osobní a telefonická komunikace s klienty
  • zadávání dat do interního systému
  • zpracování přijaté i odchozí pošty
  • zajištění kurýrů, přepravních služeb
  • objednávání kancelářských potřeb
  • koordinace zasedacích místností
  • set-up kanceláří pro nové klienty
  • příprava vstupních karet a klíčů
  • administrativní a asistentská podpora klientům
  • péče o klienty (přijímání návštěv, uvádění klientů, příprava nápojů, úklid kuchyňky a zasedací místností)
  • fakturace (pravidelné měsíční vyúčtování)
  • práce s pokladnou

Společnost
Scott & Weber s.r.o.
Adresa
Karla Engliše 3201/6, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Služby, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Recepční, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Scott & Weber s.r.o., Hana Hanigerová
725 344 527