Jsme českou mlékárnou se sídlem v Poděbradech se zaměřením na výrobu mléčných výrobků, tvarohů, tvarohových dezertů, pomazánek a jogurtů pod značkou MILKO. Náš druhý závod v severočeském Varnsdorfu je specializovaný na výrobu sýrů.

Asistent/ka ředitele

Náplň práce

  • Řídí a organizuje administrativní a provozně-technické práce na sekretariátu
  • Přijímá, eviduje a řídí došlou poštu, zajišťuje odeslání odchozí pošty
  • Vyřizuje telefonáty a vzkazy
  • Time managemente CEO - plánování interních schůzek, koordinace externích návštěv
  • Spravuje dokumenty a jejich řízení v rámci společnosti
  • Sjednává schůzky, zajišťuje péči o příchozí návštěvy
  • Sestavuje plán pracovních cest a zajišťuje rezervace
  • Příprava místností pro různá školení, semináře a jednání

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Angličtina na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Časová flexibilita, diskrétnost

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Stabilní zázemí české firmy
  • Mzda + prémie
  • Příspěvek na dojíždění až 3 000 Kč
  • Dotované stravování, výběr ze 3–5 jídel (cena menu pro zaměstnance jen 20 Kč)
  • Firemní akce

Společnost
POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.
Adresa
Dr. Kryšpína 510/4, Poděbrady – Poděbrady II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel