Společnost PressMetal-CZ, spol. s r.o. se strojírenským zaměřením (lisování, kovoobrábění), se sídlem v Třinci hledá vhodného uchazeče na pozici - „Technolog svařování“

Jaká bude náplň práce?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Praxi na obdobné pozici (v automotive výhodou)
  • Zkušenosti a znalosti v oblasti svařování kovů
  • Zkušenost a znalost práce s programy pro práci s modely ve 3D (např. SolidEdge, AutoCAD apod.)
  • Samostatnost v řešení úkolů
  • Ochota se dále vzdělávat a hledat nová řešení
  • Komunikativní znalost AJ výhodou nikoli podmínkou

  • Zpracovává technologické postupy a stanovuje technologické podmínky výroby
  • Zakládá a udržuje technologická data
  • Udržuje a zlepšuje stabilitu výrobního procesu
  • Je součástí projektového týmu v rámci rozběhu nových projektů
  • Analyzuje konstrukční návrhy, resp. posuzuje vyrobitelnost výrobků
  • Podílí se na specifikaci nových strojů a technologických zařízení
  • Vybírá dodavatele technologických zařízení
  • Podílí se na přejímkách nových zařízení
  • Podílí se na návrzích na umístění výroby v daném úseku
  • Sleduje ověřovací série nových výrobků
  • Navrhuje a zajišťuje opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti
  • Řeší technické problémy ve výrobě

Co nabízíme?

  • Pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů
  • Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
  • Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy
  • Zkušenosti v automotive v nejzajímavějším oddělení firmy
  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • Motivační odměny
  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vnitropodnikového vzdělávání
  • Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení a preferencí dlouhodobé spolupráce

Společnost
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Adresa
Třinec – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technolog ve strojírenství, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PressMetal - CZ, spol. s r. o., Andrea Chmielová
602 132 842
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.