NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Commodity Buyer - Career Progression

Hledám zkušeného nákupčího technických součástí a materiálů pro nadnárodní a stabilní společnost.

Firma se zabývá strojírenskou výrobou a hledá zkušené nákupčí z výrobních společností, kteří by se chtěli podílet na budování nového departmentu a kariérně růst - jedná se o světového leadera ve svém oboru.

Jedná se o parádní příležitost se pustit do něčeho nového a najít prostor pro seberealizaci na strategických i manažerských pozicích v rámci nákupu a sourcingu.

Co vás čeká

• Zajištění nákupu technických dílů pro nové i současné projekty
• Zajištění dodržení cílů materiálových nákladů u nakupovaného materiálu
• Vyjednávání s dodavateli a jejich pravidelné hodnocení a evaluace
• Podílení se na nastavení nákupních procesů – jejich implementace
• Zajištění koordinace nákupních procesů ve spolupráci s logistikou
• Podpora provozních funkcí v jednotlivých závodech
• Koordinace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Plynulý anglický jazyk
• Praxi v nákupu ve výrobní společnosti (nadnárodní)
• Zkušenost se strategickým a komoditním nebo projektovým nákupem vítána
• Časovou flexibilitu
• Německý jazyk – Výhoda

Co vám můžeme nabídnout

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Možnost seberealizace
• Kariérní růst – Nové projekty a nové připravovaná pozice
• Motivující platové ohodnocení + zajímavé bonusy

Pokud máte zkušenosti z výrobní společnosti v nákupu a chcete se posunout někam dál, pak je toto ideální možnost jak se realizovat.

Životopisy prosíme v AJ.

Těšíme se!

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Vrcholový management, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Consulting s.r.o., Kamila Dekanovska
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.