Organizace A DOMA z. s. hledá do projektu Rodina základ péče o lidi s duševním onemocněním a podpora jejích rodinných pečujících:

Poradce pro odlehčení péče

Pracovní náplň:

Vyhledávání služeb pro odlehčení rodině (dobrovolníci, sociální služby).

Pomoc a podpora při organizaci spolupráce rodinného zážitku.

Spolupráce s rodinným průvodcem a metodikem.

Požadavky:

SŠ, VOŠ nebo VŠ výhodou v oboru sociální práce, speciální, sociální pedagogika.

Velice dobré organizační a koordinační schopnosti.

Schopnost naslouchat a komunikovat, sociální cítění.

Výhodou zkušenosti práce s osobami od 18 let s duševním onemocněním či seniory s duševním onemocněním.

Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word.

Vhodné i pro studenty VŠ sociální práce nebo VOŠ.

Nabízíme:

Pracovní úvazek 0,5 na dobu určitou do dubna 2022, nástup 1. 10. 2020

Pracovní smlouva na 0,5 úvazku, mzda 14.500,- Kč hrubého

Flexibilní pracovní dobu.

Služební telefon a PC.

Pracoviště u metra C Pankrác.

Účast ve velice prestižním projektu, který je komplexním zaměřením na podporu pečujících osob v České republice ojedinělý.

Zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV do 25. 8. 2020

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 14 500 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Sociální pracovník, Speciální pedagog, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.