ATRAKTIVNÍ MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

PRAHA

Pro místní pobočku stabilní, zahraniční společnosti, výzmaného developera a investora v oblasti komerčních nemovitostí, hledáme zkušeného a samostatného kandidáta na pozici Hlavní Účetní.

Firma působí na českém trhu několik let a je uznávanou společností s nemovitostmi po celém světě. Přestože je místní pobočka úzce napojena na centrálu v zahraničí, má velkou míry autonomie a zkušený lokální management tým.

Vaše náplň práce bude zahrnovat:

  • Zajišťování a příprava jednotlivých účetních záznamů
  • Vedení hlavní účetní knihy
  • zalost metodiky podvojného účetnictví dle účetních standardů včetně účtování a zpracování DPH
  • Účtování různých typů dokladů:
  • přijaté a vydané faktury
  • příjmové a pokladní doklady vč. vedení pokladní knihy
  • bankovní výpisy
  • transakce realizované firemními platebními kartami
  • Vedení evidence dlouhodobého majetku
  • Dispozice a správa pokladní hotovosti v CZK a v cizích měnách dle potřeb zaměstnavatele
  • Příprava reportů pro potřeby mateřské společnosti
  • Spolupráce s dodavateli daňových, mzdových a auditorských služeb
  • Reportování CFO

Hlavní účetní bude mít ideálně SŠ/VŠ vzdělání (finance, bankovnictví, ekonomika) a okolo 3-5 let praxe na obdobné pozici.

Jelikož se jedná o mezinárodní společnost s veškerými dokumenty a reporty v cizím jazyce, dobrá angličtina a čeština jsou nutností. Jako vhodný kandidát budete mít znalost účetních předpisů, daňové problematiky CZ / EU (výhodou) a vedle toho i výbornou znalost MS Office, případně Navision.

Hledáme zodpovědného, samostatného a férového člověka, který má proaktivní přístup a ocení dynamické a přátelské prostředí společnost. Předchozí zkušenost s financemi v oblasti realit nebo stavebnictví může být výhodou (nikoliv podmínkou).

Klient nabízí zázemí silné a úspěšné mezinárodní společnosti, podílení se na strategii firmy, možnost seberealizace a v neposlední řadě i atraktivní finanční ohodnocení. Zároveň se můžete těšit na atraktivní kancelář v centru Prahy.

Budeme se těšit na Vás životopis!

Klíčová slova: účetni, "hlavní účetní", "samostatná účetní", "chief accountant", accountant, praha

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Prušák Group s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura