DEVELOPER

PRAHA

Společnost zabývající se komerčním developmentem hledá vhodného kandidáta na pozici Property manager portfolia nemovitostí. Na pozici je manažer zodpovědný za bezproblémový chod objektů, které má na starosti. Zajišťuje denní údržbu a řeší mimořádné situace, které mohou vzniknout.

Náplň práce:

  • správa portfolia komerčních nemovitostí
  • vedení facility management týmů (site manager, junior property manager, facility manager)
  • odpovědnost za provozní rozpočty - OPEX (návrh, zpracování nabídek, kontrola následného plnění)
  • odpovědnost za přípravu a plnění rozpočtů investic (CAPEX)
  • zpracování smluv pro spolupráci s dodavatelskými společnostmi
  • komunikace s nájemníky, úřady a majiteli objektů
  • komunikace a řešení reklamačních případů se stavební společností
  • komunikace a spolupráce napříč odděleními společnosti při realizaci projektů, rekonstrukcí a akcí pořádaných v objektech
  • tvorba reportů pro vedení společnosti a pro majitele objektů
  • komunikace s majiteli objektů a nájemníky v anglickém jazyce (smlouvy, reporty)

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání výhodou (středoškolské vzdělání s maturitou možné)

  • Praxe minimálně 3-5 let v oboru
  • Pro zákaznický přístup
  • Dobrou znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost práce na PC (běžné kancelářské programy Outlook, Word, Excel)
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Silnou osobnost s proaktivním přístupem a zaměřením na výsledky
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič – pozice zahrnuje cestování
  • Flexibilita, samostatnost

Odměnou Vám bude atraktivní a stabilní práce u předního mezinárodního developera, příjemné prostředí a moderní kanceláře v centru Prahy s možností dále se kariérně rozvíjet. K pozici je poolové auto, zajímavé bonusy a benefity.

Více pozic můžete najít na www.prusakgroup.cz.

Klíčová slova: property, "property manager", stavebnictví, reality, "construction, praha

Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu s ustanoveními zákona č.101/200 Sb. o ochraně osobních údajů, společnosti Prušák Group s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů týkajících se Vaší osoby za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. Tento souhlas nám udělujete do odvolání, a to v rozsahu nezbytném k zajištění účelu tohoto souhlasu.

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Facility Manager, Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura