Společnost PressMetal-CZ, spol. s r.o. se strojírenským zaměřením (lisování, kovoobrábění), se sídlem v Třinci hledá vhodného uchazeče na pozici „Metrolog“.

Jaké jsou naše požadavky?

  • Středoškolské vzdělání strojírenského zaměření
  • 1 rok praxe
  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace
  • Znalost programování a obsluhy 3D měřícího stroje
  • Výhodou znalost materiálových norem, MSA, SPC, PPAP/PPF, APQP, FMEA,
  • Výhodou angličtina na komunikativní úrovni

Jaká bude náplň práce?

  • Zhruba 75% pracovní doby programuje a obsluhuje 3D sms (DEA) – měří nové díly, kontroluje již vyráběné díly, řeší správnost zadání se zákazníkem atp.
  • Vyhodnocuje data z měření
  • Spolupracuje při vzorování nového vstupního materiálu
  • Spolupracuje s výrobním oddělením při zavádění nových dílů do výroby a řeší kvalitu výrobku z pohledu metrologie v průběhu výroby (má možnost zastavit výrobu)
  • Zajišťuje nákup nových měřidel a jejich opravy
  • Zodpovídá za používání řádně evidovaných a kalibrovaných měřidel, přípravků, kalibrů, měřících zařízení
  • Provádí kalibrace měřidel a zajišťuje externí kalibrace
  • Spolupracuje při projektech firmy, účastní se auditů
  • Tvoří materiálové specifikace

Co nabízíme?

  • Klíčovou pozici ve středně velké firmě, která chce být jedničkou na trhu ve výrobě lisovaných a svařovaných dílů
  • Firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
  • Firemní kulturu, která podporuje udržení životní rovnováhy
  • Mzdu dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků
  • Motivační odměny
  • Tři až pět dnů dovolené navíc ročně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Systém vnitropodnikového vzdělávání

Společnost
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Adresa
Třinec – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PressMetal - CZ, spol. s r. o., Andrea Chmielová
602 132 842
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.