Významná česká holdingová společnost hledá do svého týmu kandidáta/kandidátku na pozici Senior účetní.

Náplň práce:

  • konsolidace
  • daňová přiznání, evidence majetku, správa pojištění
  • aktivní podíl na vnitřních standardech firmy, sledování trendů v účetnictví, tvorba a implementace účetních metodik
  • zpracování měsíčních i ročních závěrek

Požadujeme:

  • znalost českých účetních standardů a IFRS
  • VŠ/SŠ (ideálně ekonomického směru)
  • min. 2 roky praxe na podobné pozici

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • jistotu práce u stabilního a spolehlivého zaměstnavatele
  • čtyři týdny dovolené + zdravotní volno/sickday (5 dnů)
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • další firemní benefity

Klíčová slova: účetnictví, účetní, DPH, CAS, IFRS, accounting, accountant, účtování.

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

mBlue Czech, s.r.o., Alena Šuttová