ATRAKTIVNÍ SPOLEČNOST

PRAHA

Úspěšný a atraktivní developer, aktivní na českém trhu, hledá schopného kandidáta, který bude zodpovědný za koordinaci a zpracování stavebních povolení a koordinace inženýringu.

Vaše práce bude zahrnovat:

  • Komunikace s externími poradci, státní správou i Projektovým Manažerem
  • Příprava, zajišťování a posuzování potřebných majetkově-právních, geodetických podkladů soustředěných pro vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení a kolaudačního rozhodnutí, povolení o odstranění stavby; agenda související s pozemkovými úpravami, nákupem a prodejem pozemků, uzavíráním smluvních vztahů se subjekty veřejné správy, fyzickými a právnickými osobami
  • Příprava zápisů, evidence katastrálních řízení, odstraňování nedostatků v katastrálních podání
  • Získávání, ověřování a zapisování geo. plánů
  • Komunikace s dodavateli - externí inženýrská organizace, znalec, klienti, právníci, komunikace s jednotlivými složkami státní správy
  • Budete se aktivně podílet na přípravě nových atraktivních projektů rezidenčního typu.
  • Řídí zajištění majetkových práv potřebných pro realizaci záměru (uzavírá příslušné smlouvy, vyhodnocuje proces, aktualizuje HMG, upozorňuje na rizika a navrhuje korekce)
  • Řídí veřejnoprávní proces, po jehož dokončení jsou získaná povolení pro realizaci záměru.
  • Zajištění realizace stavby
  • Řídí vydání povolení potřebných k realizaci stavby a plnění podmínek z vydaných povolení, které nejsou přenesený na zhotovitele.

O pozici by se měli ucházet zájemci, kteří mají VŠ/SŠ stavebního zaměření (ideálně praxe ve veřejnoprávním procesu u soukromých organizací či ve státní správě v oblasti povolování a umísťovaní staveb) a předchozí zkušenosti se zajišťováním podkladů pro povolovací proces. Znalost příslušné legislativy (stavební zákon, správní řád, relevantní předpisy a vyhlášky)

Požadujeme také výbornou znalost češtiny/slovenštiny.

Klient nabízí motivující platové ohodnocení, atraktivní bonusy, telefon, notebook a další firemní benefity. Velkým lákadlem je možnost, podílet se na velmi atraktivních projektech pod záštitou renomovaného developera se silným postavením na trhu.

Budeme se těšit na Váš životopis!

Více pozic ve stavebnictví najdete na www.prusakgroup.cz .


Informace o pozici

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.