Schenck Process je strojírenská společnost orientující se na průmyslové vážení a dopravu a dávkování sypkých hmot. Vyrábíme stroje vlastní konstrukce i stroje vyvinuté v rámci mezinárodního koncernu Schenck Process Group.

Inženýr dodavatelské kvality

Náplň práce:

  • Řízení kvality, rozvoj a hodnocení dodavatelů v regionu EMEA
  • Ověřování dodavatelské výroby dle technické dokumentace a požadavků
  • Pravidelné hodnocení a monitoring dodavatelů
  • Návrhy opatření v procesu neshodných produktů
  • Spolupráce při vytváření a nastavování procesů spojených s dodavatelskou kvalitou
  • Školení dodavatelů v oblasti kvalitativních požadavků
  • Dodavatelské audity

Váš profil:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe v oboru výrobní/provozní/dodavatelské kontroly ve strojírenské firmě min.2 roky
  • Zkušenost s auditováním a komunikace s dodavateli
  • Velmi dobrá znalost AJ (NJ výhodou)
  • Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Preciznost, pečlivost, schopnost samostatného rozhodování
  • Logické a technické myšlení
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Časová flexibilita – ochota cestovat

Společnost
Schenck Process s.r.o.
Adresa
Na hůrce 1041/2, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Technik výroby, Ředitel/manažer kvality, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel