Architektonické a realizační studio Prodesi / Domesi působí na trhu od roku 2002 a zaměřuje se výhradně na stavby ze dřeva. Nyní hledáme do svého týmu kandidáty na pozici:

Projektant dřevostaveb

Náplň práce:

  • Jako projektant samostatně připravuješ kompletní projektovou dokumentaci v souladu s architektonickou studií a požadavky zákazníka, a to v aktivní spolupráci s architekty;
  • spolupracuješ s architektem již od konceptu stavby a následně při přípravě projektové dokumentace ve všech stupních, dále spolupracuješ s rozpočtářem a realizačním oddělením při přípravě nákladového rozpočtu investiční akce a na předání investiční akce k realizaci.

Nabízíme:

  • Motivační smluvní finanční ohodnocení;
  • Práci ve stabilní a prosperující firmě;
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání;
  • Týmovou práci v přátelském kolektivu;
  • Intenzivní zkušenost a zpětnou vazbu z realizace staveb;
  • Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a moderní pracovní prostředky;
  • Motivační ohodnocení odpovídající kvalitě a rozsahu odvedené práce s možností neustálého růstu a další zaměstnanecké výhody;
  • Nástup dle dohody.

Požadujeme:

  • Máš v CV vzdělání stavebního, nebo dřevařského směru;
  • Komunikaci stejně jako my považuješ za klíčovou a nechybí Ti technické myšlení;
  • Nadšeně se učíš novým věcem? My se totiž neustále posouváme kupředu;
  • Samostatnost a zdravý rozum považuješ za základ;
  • Umíš to s Allplanem? Super, pokud ne, určitě najdeme řešení;
  • Zkušenosti a praxe v oboru výhodou.

Nebráníme se čerstvým absolventům, nebo dokonce studentům posledního ročníku; rozhodují však odborné zkušenosti a vysoká úroveň prací.

Společnost
Domesi, s.r.o.
Adresa
Husitská 502/36, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Projektant, Architekt, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.