Jsme společnost s 30ti letou historií v oblasti inženýrské činnosti ve stavebnictví. Zaměřujeme se na výkon technického dozoru investora, činnost koordinátora BOZP, projektovou činnost a organizaci výběrových řízení na veřejné zakázky. V rámci růstu naší společnosti hledáme novou posilu na dlouhodobou spolupráci do našeho týmu.

Koordinátor projektů / Specialista inženýringu

Naše požadavky:

- podmínkou zkušenosti s inženýrinkem

- minimálně ukončené SŠ vzdělání (maturitní zkouška), stavebního nebo technického směru

- zkušenost s vyřizováním stavebních povolení a jiných povolovacích procesů vedoucích k legalizaci staveb velkou výhodou

- prokazatelná zkušenost s řízením nebo koordinací projektů podmínkou

- uživatelská znalost práce s MS Office, Google Apps, Adobe Acrobat, (uživatelská znalost AutoCAD výhodou)

- schopnost efektivní práce s Internetem je pro tuto pozici podmínkou

- hledáme silnou a přátelskou osobnost odolnou vůči stresu, schopnou samostatného uvažování, samostatných úkolů, zodpovědnou, důslednou a pečlivou, komunikativní a schopnou efektivních řešení úkolů

- řidičský průkaz sk. B podmínkou

Náplň práce:

- koordinátor několika souběžně běžících projektů pozemních nebo menších dopravních staveb

- předprojektová příprava (zorganizování a zajištění všech potřebných průzkumů, zjištění existence IS)

- koordinace všech profesantů, hlídání projekčních fází, termínů, jednání s investory i dílčími projektanty

- aktivní komunikace a jednání se subdodavateli i investorem/zadavatelem

- zajištění zaslání PD ve všech stupních na DOSS a aktivní komunikace s DOSS a projektanty, s výsledkem hotové zapracované PD

- zajištění vydání všech povolení obecnými i speciálními stavebními úřady

- hlídání finanční a procesní stránky věci jednotlivých projektů (hlídat dílčí fakturaci s investorem, objednávky s profesanty, termíny v SOD)

- velmi častá práce s textovými a tabulkovými editory: Word, Excel, Pdf), práce s daty a informacemi

- doplňování smluv a dokumentů, psaní dopisů a dokumentů menšího rozsahu

- součinnost s vedoucím oddělení (pravidelné porady a aktivní komunikace nad průběhem a jednotlivými fázi běžících projektů)

Nabízíme:

- motivační finanční ohodnocení (fixní částka mzda + bonusy)

- účast na odborných školeních hrazených zaměstnavatelem a další vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky

- výuka jazyků v rámci společnosti (Aj, Nj, Sp)

- pružnou pracovní dobu

- služební notebook, převedení čísla pod firemní tarif

- možnost využívání firemního vozu i k soukromým účelům (po dohodě)

- pracoviště v Praze 4 – Lhotka (klidná vilová čtvrť, bezproblémové parkování, vlastní zahrada)

- firemní akce (teambuildingy)

- klidné nekuřácké pracovní prostředí v mladém kolektivu

Nástup:

Možno ihned, nejpozději říjen

Společnost
REINVEST spol. s r.o.
Adresa
K Novému dvoru 897/66, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 48 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Stavebnictví a reality, Project Manager, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel