Co vás čeká

Zavedená obchodní firma hledá pracovníka na pozici Medical Reprezentanta pro oblast kataraktové a vitroretinální chirurgie. Pracovník bude zodpovědný za pečování a rozvoj klíčových zákazníků, spolupráci při uvádění nových produktů na trh a komunikaci se zahraničními dodavateli. Z části se pohybuje v terénu a osobně navštěvuje lékaře, z části pracuje z kanceláře a zpracovává základní obchodní agendu a nabídky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme VŠ, nebo úplné SŠ vzdělání s maturitou, řidičský průkaz a základy angličtiny, pracovní nasazení, reprezentativní jednání, komunikativní přístup k zákazníkům.

Výhodou bude, pokud budete umět

výhodu mají uchazeči s praxí na pozici medical reprezentanta, se znalostí prodejních technik a strategie obchodního vyjednávání

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci ve stabilní firmě, která se pohybuje v oboru 20 let, výborné platové podmínky, osobní vůz , PC, telefon a osobní růst. Nového pracovníka zaškolíme do problematiky oční chirurgie a zahraničního obchodu, k dispozici jsou kvalitní záznamy o zákaznické síti a vývoji prodejů. V případě dobrých výsledků možnost vlastního projektu.

Společnost
Rephachem Medical s.r.o.
Adresa
Podbabská 81/17, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 37 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Farmacie, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Rephachem Medical s.r.o., Jiří Beneš