GRUMANT s.r.o. – obchodní a technologická firma, leader v oblasti moderních nástrojů a technologie obrábění kovů hledá kandidáty na pozici: Pracovník obchodního oddělení

Referent obchodního oddělení

Požadujeme:

  • středoškolské s maturitou nebo vysokoškolské vzdělání technického směru, strojírenská praxe výhodou
  • znalost PC - MS OFFICE (zejm. Word + Excel) a Aj na uživatelské úrovni
  • optimistickou akční osobnost
  • teamového hráče
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci
  • pro zákaznický přístup
  • odolnost vůči stresu

Náplň práce:

  • evidence objednávek zboží
  • cenové nabídky
  • komunikace s odběrateli a dodavateli
  • spolupráce s obchodními zástupci - koordinace a vyřizování administrativní agendy
  • analýzy prodeje, průzkumy trhu, reporting

Nabízíme:

obchodní pozici ve společnosti GRUMANT , která je pro zákazníky v ČR a na Slovensku synonymem pro špičkové technologie a inovace již 27let
příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti
práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím
atraktivní finanční odměňování v závislosti na růstu obratu firmy a možnost mít širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, pružnou pracovní dobu, odměny při pracovních a životních jubilejních, příspěvek na stravování.
podpora při zajištění bytu s příspěvkem na nájem nebo na splátky hypoték.

Společnost
GRUMANT s.r.o.
Adresa
Bečovská 1435, Praha – Uhříněves
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Strojírenství, Analytik prodeje, Specialista marketingu, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel